KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ

Yemek 365

Sağlığınızı Düşünür

Yemek 365

Kalite ve Gıda Güvenliği

YEMEK365 KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ, organizasyon yapısının tamamında Toplam Kalite anlayışını benimsemiştir. Bu doğrultuda, üretim ve hizmetlerimizin tüm aşamalarında Gıda Güvenliği, Hijyen ve Kalite standartlarını ön planda tutmayı hedeflemiş bulunmaktayız..
Kalite ile ilgili çalışmalarımız; Kalite ve Eğitim Departmanımız tarafından planlanıp, yürütülmektedir.

GIDA GÜVENLİĞİ, KALİTE VE HİJYEN
YEMEK365 bünyesinde, Kalite ve Eğitim Departmanında görev yapmakta olan uzman Gıda Mühendislerimiz tarafından, tüm mutfaklarımız ve servis alanlarımız periyodik olarak, Kalite, Gıda Güvenliği, GMP, İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına uygun olarak denetlenmektedir.
– Hammadde alımından ürün servisine kadar kalite sürekliliğinin sağlanabilmesi amacıyla, tüm kritik kontrol noktalarında periyodik gözetim ve takipler gerçekleştirilmektedir.
– Kalite ve Gıda Güvenliği sistemlerimiz tüm birimlerimizde etkin olarak uygulanmaktadır.
– Hammadde alım kontrollerinden, depolama alanları sıcaklıklarına; depolama sistemlerinden personel kişisel temizliğine her unsur tüm birimlerde günlük olarak takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

EĞİTİMLER
YEMEK365, toplu yemek sektöründe kendi kültürünü oluşturmak amacıyla yola çıkmıştır.
Bu amaçla, personelimizi YEMEK365 kültürüyle yetiştirmek ve sektöre kazandırmak yolunda her aşamada SÜREKLİ EĞİTİM ve SÜREKLİ GELİŞİM anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Her aşamadaki personelimiz öncelikle Temel Oryantasyon eğitimlerine tabi tutulur.
Yıllık Eğitim Planları doğrultusunda, personeller görev, yetki ve ihtiyaçlarına göre çeşitli eğitimlere tabi tutulurlar.
Rutin eğitimlerimizden bazıları; ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, OHSAS 18001, HACCP, Kritik Kontrol Noktaları, Genel ve Temel Hijyen Kuralları, Gıda Mikrobiyolojisi, Gıda Muhafaza, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği, Yöneticilik, Üretim ve Servis Teknikleri, Kişisel Gelişim, Ekip Çalışması v.b.)
Planlanmış eğitimler dışında, Kalite ve Eğitim departmanımız tarafından gerçekleştirilen denetim ve kontrollerde personellere uygulamalı işbaşı eğitimleri verilmektedir.

KALİTE ÇALIŞMALARIMIZDA DESTEK FİRMALARIMIZ
– Eczacıbaşı Professiyonel
– Teknik Türk Haşere İlaçlama
– Akredite bağımsız Laboratuarlar